E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Dashamir Shehi

Etiketim: Dashamir Shehi

Dashamir Shehi bën “mea culpa” për Teatrin: Kjo “baraka” e vjetër...

Është ora 2:30 e mëngjesit. Në sheshin mes dy teatrove kombëtarë, janë si çdo natë prej 18 korrikut, rojtarët qëndrestarë të ulur nëpër stola....

Shehi: Një pakt i dytë Rama-Basha, si ai i 2017-ës, fatal...

I ftuar në Syri TV, kreu i LZHK dhe ish-deputeti i opozitës Dashamir Shehi, teksa ka komentuar situatën politike në vend, është shprehur se,...

Shehi: Veç Kajmakut ka të tjerë. Janë aq shumë sa nuk...

Kryetari i LZhK-së, Dashamir Shehi, ka deklaruar se opozita ia ka dedikuar këtë javë kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku. Nëpërmjet postimit në facebook, Shehi deklaron...

VIDEO/ “Vetëm busti i Skënderbeut pronë publike”, Shehi: Nuk e shpëton...

Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar njëkohësisht aleati i Lulzim Bashës, Dashamir Shehi ishte i ftuar në studion e lajmeve të Fax News ku...

Shehi: Rama e Basha të ulen, arbitër të jenë ndërkombëtarët

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, aleati historik i PD-së, thotë se pas 10 protestave është momenti që palët të ulen në tavolinë për dialog,...

Shehi: Dorëheqja e Haradinajt gjest shtetari, do dalë sërish i pafajshëm

Kreu LZHK, Dashamir Shehi e ka konsideruar gjest shtetari vendimin e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen nga posti. Në studion e...

Shehi: Zgjedhjet duhet të mbahen më 13 tetor, aksioni opozitar…

Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar (LZHK), Dashamir Shehi, deklaroi në A2 CNN se pavarësisht se është shumë afër, zgjedhjet duhet të mbahen më...

Shehi: Palmer nuk është Papa, pas datës 30 do numërojë hajdutët...

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar deklaratat e zyrtarit të DASH, Palmer, i cili ka kërkuar nga opozita që të distancohet nga dhuna...

Shehi: Dekreti i Metës nuk mjafton, duam përmbysjen e sistemit

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha në emisionin “Të Pekspozuarit” se dekreti i Presidentit Ilir Meta për zhvillimin e zgjedhjeve në 13 Tetor dhe...

Shehi jep lajmin: Meta dekret të ri për datën e zgjedhjeve

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi në përfundim të takimit me Presidentin e vendit Ilir Meta, deklaroi se bisedimet me të u fokusuan tek një...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com