E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Dashamir Dini

Etiketim: Dashamir Dini

Në ditëlindjen e të birit, babai i Ergi Dinit: Bëhem ta...

Motra e Ergi Dinit, Barbana solli këngën që fatkeqësisht Ergi e la përgjysmë. Sot në ditën e tij të lindjes, këngëtarja dhe i ati...

Dedikimi i ndjerë i babait të Ergi Dinit për gruan e...

Një poezi, dedikuar gruas së tij në këtë ditë feste, me rastin e 8 Marsit dhe në sfond, djalin e tyre të ndjerë. Bëhet fjalë...

Babai i Ergi Dinit, poezi prekëse për të birin që humbi...

Gazetari Dashamir Dini, babai i Ergi Dini, i cili humbi jetën në një aksident tragjik me motor disa muaj më parë së bashku me...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...