Ballina Etiketimet Dardan Gashi

Etiketim: Dardan Gashi

Kufijtë, delegacioni nga Kosova takim me ish-presidentin Mejdani

Ish-presidenti Rexhep Mejdani priti në një takim kryetarin e Kuvendit të Kosovës z. Kadri Veseli dhe zëvendës kryeministrat Fatmir Limaj dhe Dardan Gashi. Gjatë takimit...

Kërkesë për shkarkimin e zëvendëskryeministrit Dardan Gashi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dalë në interpelancë para Kuvendit të Kosovës. Kërkesën për këtë interpelancë e ka parashtruar Grupi Parlamentar i Lidhjes...

Takohen në Ohër tre ministrat shqiptarë të diasporës

Ministrat e Diasporës së Shqipërisë, Maqedonisë dhe Kosovës, Pandeli Majko, Edmond Ademi  dhe Dardan Gashi zhvilluan një takim trepalësh në Ohër. Ata vlerësuan se bashkëpunimi...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...