E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Dallimi

Etiketim: dallimi

Dallimi mes Ronaldos te Juventusi dhe Reali, shikoni shifrat

Tre ndeshje te luajtura dhe asnjë gol i shënuar. Starti i yllit portugez me fanellën e Juventusit nuk ka nisur në mënyrën më të...

“Analiza” e Manjanit: Ja ku dallojnë Rama dhe Meta

Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, shkruan se këtë muaj nuk ka menduar të merret me politikën, por një pyetje mbi politikën e ka ngacmuar këtë...

Si të identifikoni një domate të rritur me hormone

Konsumi i frutave dhe perimeve OMGJ (organizma të modifikuara gjenetikisht) është një problem serioz që kërcënon shëndetin e njerëzve në Shqipëri. Për shumicën e njerëzve...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Rënia e demokracisë

Nga Mesila Doda - Si kurrë më parë ky vend po rrëshket drejt një situate dramatike. Nuk ka...

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com