E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Dajë e nip

Etiketim: dajë e nip

Rrëmbim apo vrasje? Zhduken dajë e nip në Shkodër

Dy persona janë zhdukur pa gjurmë prej një jave në Shkodër. Burime pranë policisë bëjnë me dije se bëhet fjalë për dajë dhe nip. Mësohet se...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com