Ballina Etiketimet Dajana Shabani

Etiketim: Dajana Shabani

“Kam shkuar në opera që 11-vjeçe, po Rukies s’i intereson”, reagon...

Prej disa ditësh në media ka qarkulluar lajmi se moderatoren e mëngjesit në Ora News, Dajana Shabanin e larguan nga emisioni për ta zëvendësura...

FOTO/ Pas ndarjes, moderatorja e njohur merr propozim për martesë nga...

Moderatorja e emisionit “Ditë e re”, Dajana Shabani ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit për shkak të divorcit nga bashkëshorti dhe...

Zbulohet lidhja e re e moderatores shqiptare

E ftuar së fundmi në programin “Xing me Ermalin”, moderatorja e njohur, Dajana Shabani pranoi se i ka dhënë fund martesës me babain e...

Habit moderatorja e njohur: Ja çfarë më ndodhi ditën që u...

Moderatorja e njohur Dajana Shabani, ishte sot e ftuar në “Xing me Ermalin” në Tv Klan. E pyetur nëse është tip që i pëlqejnë...

Motra e e Anjeza Shabanit kërcënon gazetaren, paditet në polici

Motra e Anjeza Shabanit, administratores së kopshtit ‘Diren’, Dajana Shabani është kallëzuar sot penalisht në Policinë e Tiranës nga gazetarja e portalit ‘Albeu’, Marsela...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com