Ballina Etiketimet Cun lajci

Etiketim: cun lajci

Elegjiaku, Çun Lajçi dhe dhimbja që kacafytet me vdekjen, te “Bubulinë,...

Nga Albert Vataj N’se don me mësue se ç’ka mundet me ba dhimbja e nji gjoksi qi s’mundet me gjimues, e një zemre qi kurrë...

Poezia e Çun Lajçit, zani i nji zemre kënduese, ushtima e...

Nga Albert Vataj Atë e kam njohun si nji prej atyne figurave ma t’veçme të artit skenik shqiptar. Epika e këtij burri asht n’përngjasim me...

I vdiq vajza, aktori ”mallkon” portalet: Hë mos qofshi

Aktori i njohur nga Kosova, Çun Lajçi, ka shfyrë mllefin dhe revoltën ndaj portaleve online. Mediat në Kosovë raportuan se shkak i vdekjes së...

“Tunxh bir!” Aktori Çun Lajçi poezi për Bujar Lakon

Aktori i njohur nga Kosova Çun Lajçi i ka kushtuar një poezi, ndarjes së parakohshme nga jeta të artistit dhe mikut të tij Bujar...

Aktori Çun Lajçi quan “akademik të pa shkollë” Isa Mustafën

Aktori i njohur i Kosovës, Çun Lajçi, lindur e rritur në Rugovë, territore të së cilës mendohet t’i jenë lënë Malit të Zi, përmes...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com