E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Crvena Zvezda

Etiketim: Crvena Zvezda

Urdhër i qeverisë së Kosovës: Momenti kur polici kthen mbrapsht skuadrën...

Mediat serbe e kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Crvena Zvezdas, Zvezdan Terzic teksa kthehet mbrapa nga një polic i...

Presidenti i Federatës së Kosovës: Ja pse nuk e lejuam Crvena...

Policia e Kosovës sot nuk lejoi klubin serb të Crvena Zvezdës të hynte në territorin kosovar për të zhvilluar një ndeshje zyrtare të vlefshme...

Policia e Kosovës s’lejon hyrjen e Crvena Zvezda-s në Mitrovicë (VIDEO)

Policia e Kosovës nuk ka lejuar autobusin e klubin serb të futbollit, Crvena Zvezda, të futet në pikën e kalimit kufitar në Jarinjë për...

Mësohen tre ekipet e fundit për grupet e Championsit, surprizën e...

Benfica, PSV dhe Crvena Zvezda janë tre skuadrat e fundit që kanë siguruar një biletë për në grupet e Champions League. Benfica u kualifikua falë...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com