E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Cristiano ronaldo

Etiketim: cristiano ronaldo

Çfarë po ndodh me Ronaldon? Te Portugalia stërvitet rregullisht

Cristiano Ronaldo mori pjesë në seancën e parë për kombëtaren portugeze në prag të dy ndeshjeve kualifikuese ndaj Lituanisë dhe Luksembugut. Sulmuesi doli nga...

Trajneri i njohur sulmon ashpër Ronaldo: Nuk sillet si kampion, prej...

Cristiano Ronaldo nuk po kalon një moment të mirë. Një fakt të tillë e konfirmoi edhe zëvendësimi i tij në ndeshjen ndaj Milanit. Portugezi luajti...

E trishtë, Ronaldo humb njeriun e veçantë që kujdesej për të

Një lajm i trishtë vjen për Cristiano Ronaldon. Berberi personal i portugezit, Ricardo Maruqes Ferreira është therur me thikë dhe është gjetur i pa jetë...

Berberi i Cristiano Ronaldos gjendet i therur me thikë në dhomën...

Një berber është goditur për vdekje me thikë në një dhomë hoteli në Zvicër. Ricardo Marques Ferreira u gjet i vdekur në shtrat nga një...

“Shpërthen” e ëma e Ronaldos: Në futboll vendos mafia, nëse do...

Mamaja e Cristiano Ronaldos, Maria Dolores Aveiro është kthyer në lajmin kryesor të ditës së fundmi. Ajo ka shpërthyer në akuza të forta ndaj...

”Topi i Artë”, në Francë thonë se Ronaldo është fituesi

Cristiano Ronaldo përgatitet të fitojë “Topin e Artë” të gjashtë në karrierë. Sipas spekulimeve nga Franca, aty ku “France Football” organizon çmimin prestigjioz individual,...

Robert Lewandowski, një “makineri” e pandalshme golash këtë sezon

Sezoni 2019/20 sapo ka nisur, ndërkohë që edhe Champions League ka luajtur vetëm disa ndeshje në fazën e grupeve. Robert Lewandowski mund të cilësohet...

Evra: Do të zgjidhja gjithmonë Ronaldon para Messit

Patrice Evra ka thënë se nuk është i befasuar nga të arriturat e Cristiano Ronaldos deri më tani në karrierën e tij. Ylli portugez...

Ronaldo bëhet CR700: Janë rekordet më ndjekin mua!

Me penalltinë e shënuar kundër Ukrainë me fanellën e Portugalisë, Cristiano Ronaldo ka realizuar golin e 700 në karrierën si futbollist profesionist. Një shifër...

Ronaldo kërkon golin e 700-të në karrierë, njihuni me statistikat e...

Portugali-Luksemburg, Ukrainë-Portugali apo Juventus-Bologna? Në një nga këto ndeshje mund të kemi arritjen e shifrës prej 700 golash në karrierë. I duhen vetëm dy...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com