E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Credins Bank

Etiketim: Credins Bank

Cilësia blihet më thjeshtë. Gjiganti i automjeteve Volvo nga Mektrin Motors...

Credins Bank me përvojë mbi 10 vjet në zhvillimin e produktit të Qirasë Financiare (Leasing), është e fokusuar te financimet në fushën e investimeve...

Credins Bank mbështet Ditën Botërore të Ushqimit!

Në ditën Botërore të Ushqimit, Credins Bank i është bashkuar 150 shteteve në botë që kontribojnë për reduktimin e urisë. Mbi 6 milionë vetë kanë...

Blini më lire me Mastercard nga Credins Bank

Shqiptarët sot kanë në duart e tyre mbi një milionë karta bankare. Karta është një mjet praktik dhe i sigurt pagese. Por, nëse të...

Credins Bank gjithmonë në mbështetje të bizneseve shqiptare

Credins Bank, si një bankë shqiptare, ka në objektivat e vet strategjike kontributin e vazhdueshëm që duhet të japë për zhvillimin e ekonomisë vendase...

Credins Bank në mbështetje të bizneseve të vogla dhe të mesme...

Me mbështetjen e BE, Credins Bank i jep mundësinë e financimit edhe bizneseve të cilat nuk plotësojnë kushtet e mjaftueshmërisë së kolateralit sipas procedurave...

Gjiri i Lalëzit mirëpret Bankën Lëvizëse, Credins Bank zhvillon takimin e katërt...

Credins Bank zhvilloi takimin e katërt në Gjirin e Lalëzit në mbështetje të bizneseve agro. Në eventin e organizuar nga Credins në bashkëpunim me...

Banka lëvizëse nga Credins Bank në Korçë

Credins Bank zhvilloi një takim në Korçë në mbështetje të agrobiznesit. Fermerë nga Qarku i Korçës, drejtues institucionesh, pedagogë dhe student nga Universiteti Bujqësor...

Credins mbështet agrobiznesin

Credins Bank zhvilloi një takim në qytetin e Roskovecit ku mirëpriti më shumë se 50 fermerë nga Berati, Lushnja, Fieri dhe qytete të tjera...

Kredins dhuron inkubatorë për Spitalin Universitar Obstetrik-Gjinekologjik “Koço Gliozheni”

Credins Bank, partnere e institucioneve publike dhe jopublike, ka dhuruar inkubatorë për foshnjat e Spitalit Universitar Obstetrik-Gjinekologjik “Koço Gliozheni” Monika Milo, zv. Drejtoresha e Përgjithshme e...

Koha për udhëtime…Por kujdes, sepse të kesh para cash me vete,...

Shumëkujt prej nesh mund t’i ndodhë që para një udhëtimi jashtë vendit t’i kenë lindur pyetjet: A kam mjaftueshëm para me vete? A ndjehem...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...