E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Crawford Notch

Etiketim: Crawford Notch

Rrezikon jetën për të realizuar fotot ku ngjan si personazh i...

Këto foto të cilat janë realizuar në një shkëmb akulli në Crawford Notch, New Hampshire, në SH.B.A., tregojnë një grua që pozon në mes...

EDITORIAL

Kancelarja gjermane Merkel i vendos kushte të reja kryeministrit Rama

Vendimi për çeljen ose jo të negociatave me 18 tetor do të varet nga qëndrimi që mban...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com