E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Coutinho

Etiketim: Coutinho

Bayerni fiton me vështirësi ndaj Paderborn, Coutinho gol dhe asist (VIDEO)

Bayerni Munich ka arritur që të marrë një fitore shumë të vuajtur 2-3 në transfertën ndaj Paderborn. Bavarezët do të zhbllokonin që në minutën...

Barcelona është e detyruar të shesë, duhen edhe 172 milionë euro

Pas shpenzimeve të mëdha në verën e kaluar, që parashikon të ardhura që do ta arrijnë në mbi 1 miliard euro, duhet të bëhen...

Coutinho e bën Bayernin një skuadër të frikshme, ja si ndryshon...

Bayerni Munich tani mund të konsiderohet një pretendent për të fituar Champions League gjatë këtij sezoni pas afrimi të Coutinhos, Perisic, Pavard dhe Lucas...

Coutinho injoron rikthimin në Premier League, ja dy alternativat e fundit

Philippe Coutinho është drejt largimit nga skuadra e Barcelonës, por mesfushori brazilian nuk dëshiron që të rikthehet në Premier League. Sipas gazetës katalanase “Sport”,...

Në “kafazin e artë” me Neymar, Pogba, Coutinho dhe Bale

Jemi në orët e fundit të merkato së transferimeve në Angli që do të mbyllet të enjten në orën 18:00, ndërkohë që në kampionatet...

Barcelona tjetër ofertë për Neymarin, 100 milionë euro dhe …

Barcelona dhe PSG tashmë po negociojnë transferimin e Neymar. Të dy klubet janë në bisedime për të gjetur formulën e duhur me idenë e...

Forma e Coutinhos, mediat spanjolle bëjnë zbulimin tronditës: E “mallkon” shtëpia

Philipe Coutinho nuk po kalon një moment të mirë tek Barcelona. Braziliani, që konsiderohej zëvendësuesi ideal i Iniestës duket se ka humbur shkëlqimin që...

Coutinho si Hysaj, i kërkon llogari klubit për aktivizimin e pakët

Philippe Coutinho nuk po kalon një moment të mirë te skuadra e Barcelonës. Mediat spanjolle shkruajnë se futbollisti brazilian nuk është i kënaqur nga...

Zëvendësuesi i Suarez, Coutinho i propozon Barcelonës që të transferojë këtë...

Barcelona kërkon një tjetër blerje të bujshme nga Liverpolli. Është Coutinho ai i cili i ka sugjeruar drejtuesve katalanas që të tranferojnë sulmuesin brazilian, Firminon. 27-vjeçari...

Barcelona e nis me fitore sezonin e ri, Messi shënon dopietë...

Barcelona e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në La Liga. Katalansit fituan 3-0 në duelin hapës ndaj Alaves në...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com