Ballina Etiketimet Cokollatat

Etiketim: cokollatat

Bie poshtë miti për çokollatat: Nuk shkaktojnë akne

Pasi të lexoni këtë lajm do të hani çokollata sa herë të doni pasi lëkura juaj nuk është më në rrezik. Studiuesit kanë vërtetuar...

Pse s’duhet të hiqni dorë kurrë nga çokollatat?

Herën tjetër që do të ndiheni të stresuar, merrni çokollatën e parë që do t’ju pëlqejë dhe hajeni pa e vrarë mendjen fare. Studimet...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...