E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet çmontohet

Etiketim: çmontohet

Çmontohet banda shqiptaro-afrikane e drogës në Itali, 8 në pranga

Policia italiane ka arritur të shkatërrojë një rrjet të shpërndarjes së lëndëve të forta narkotike si kokaina dhe heroina. Karabinierët në qytetin bregdetar të Riccione...

E transportonin drogën me fluturime low cost, çmontohet banda italo-shqiptare e...

Një bandë italo-shqiptare është shkatërruar nga antimafia e Romës të enjten e shkuar. Trafiku i drogës bëhej nga Belgjika në Itali, nëpërmjet linjave të fluturimit,...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...

Vasili sjellë videon e Spriopalit: Ja si bënte humor me tërmetin

Nga Petrit Vasili- Ja c'thoshte dhe ja se si bente humor kjo e cmendura per termetet pak dite...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com