E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Cim peka

Etiketim: cim peka

Çim Peka, gazetari që sfidoi portalet dhe po drithëron televizionet tradicionale

SYRI TV është televizioni më i ri që pritet të nis në muajin janar. Drejtori i Syri.net,  Çim Peka, në një intervistë për “Koha...

Presidenti poston foto nga plazhi: Shqipëria ka diell për të gjithë

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të shtunë ta kalojë në bregdet. Në rrjetin social Instagram ai ka postuar një foto nga plazhi,...

A ka mbetur ndonjë socialist normal?

Nga Çim Peka Unë jam i bindur se Edi Rama do ti shkojë së keqes deri në fund. Nuk ka ndonjë filozofi të madhe për ta kuptuar...

“Ca “Batonër” me shumë!”

Nga Çim Peka Ca “Batonër” me shumë!!!! Të protestojmë në Tiranë kundër Vuçiç se kërkon të krijojë “Serbinë e Madhe”, thonë këta të celulës së...

Çim Peka: Në momentin më të vështirë është Rama, jo opozita

Gazetari Çim Peka shprehet se sot nuk është opozita në momentin më të vështirë, por qeveria dhe kryeministri Edi Rama. Në një status në Facebook,...

Fundi i Republikës së Ambasadorëve

Nga Çim Peka Aksioni politik i Opozitës që nga protesta e parë e datës 16 shkurt kur dhe u vendos djegia e mandateve, mbajtja e protestave...

Dy fjalë Edi Ramës!

Nga Çim Peka Qëndrimin tim personal dhe linjën editoriale të SYRI.net kurrë nuk e kam parë si luftë personale me personin Edi Rama, por me...

Bush-Berisha, Bolton-Rama!

Nga Çim Peka - Dje, në një seancë të ndezur parlamentare, ku Edi Rama dukshëm kishte humbur ekuilibrin psikik, duke përdorur një fjalor dhe...

Çani, Besa e Genci, prova që Edi Rama e urren Kosovën!

Nga Çim Peka Pasi ja zhvleftësoi me shpejtësi edhe ato vlera dhe pikë që mund të kishte “djaloshi Caka nga Kosova”, duke e trajtuar si një...

Çim Peka: Çani, Besa e Genci, prova që Rama e urren...

Gazetari Çim Peka ka bërë një deklaratë të fuqishme duke thënë se Arian Çani, Besa e Genci, është prova që kryeministri Edi Rama e urren...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...

Historiani Jusuf Buxhovi: Rama po tradhton Kosovën më keq se Enver Hoxha

“Unë nuk besoj se Enver Hoxha do të tradhtonte Kosovën në këtë mënyrë. Ose nuk do të...