Ballina Etiketimet Çiljeta Xhilaga

Etiketim: Çiljeta Xhilaga

Çiljeta Xhilaga zbulon se Fernando është një kopje e babait të...

Sot si për shumë të tjerë, edhe për Fernandon e Çiljeta Xhilagës ka qenë dita e parë e shkollës. Këngëtarja i ka dedikuar vogëlushit...

Çiljeta, nënë për herë të dytë? Po, po dhe po!

Së fundmi, në një intervistë për “Mirage”, Çiljeta ka rrëfyer diçka më shumë përsa i përket jetës së saj private dhe planeve të së...

Çiljeta pranon ndërhyrjen e radhës: Gjithmonë kam folur hapur

Çiljeta Xhilaga mbetet nga një këngëtaret më simpatike shqiptare. Prej vitesh në skenë, Çiljeta jo rrallëherë ka thyer edhe tabu. Ajo është gjithmonë e...

Dy gëzime në një ditë, Çiljeta feston me dashurinë e jetës...

Sot në shtëpinë e Çiljeta Xhilagës ka dy gëzime, këngëtarja feston 34-vjetorin, ndërsa djali i saj Fernando mbush sot 6 vjeç. Në vitin 2013, në...

Edhe Fernando pjesë e videoklipit të Çiljeta Xhilagës

Çiljeta Xhilaga shumë shpejt do të nxjerrë këngën e saj më të re 'Bon Bone' në bashkëpunim me Alar Band. Por risia që ka sjellë...

Edhe Çiljeta pendohet për operacionin e hundës: Mendtë e kokës thuaj

Kohët e fundit një sërë emrash të njohur në showbizzin shqiptar kanë shprehur pendesën për ndërhyrje estetike të kryer në pamjen e tyre të...

Brenda shtëpisë së Çiljeta Xhilagës (Fotogaleri)

Ditën e djeshme në rubrikën ''Për drekë me mua'' në emisionin ''E diela Shqiptare'', ishin të ftuat këngëtarja Çiljeta Xhilaga, aktori Gent Hazizi dhe...

Shikoni si duket Çiljeta pas ndërhyrjes së fundit

Pak ditë më parë këngëtarja Çiljeta Xhilaga publikoi në rrjete sociale disa postime ku tregoi se ka bërë një ndërhyrje kirurgjikale. Ajo u shpreh se...

Alban Hoxha feston dy-vjetorin e lidhjes me Çiljetën (FOTO LAJM)

Lidhja e tyre ka qenë ndër më të përfolurat, kjo për shkak të famës dhe kuriozitetit që e ka shoqëruar gjithmonë këngëtaren bukuroshe Çiljeta...

Çiljeta Xhilaga shfaqet e lumtur! Dedikim special dy personave të dashur

Çiljeta Xhilaga është nga ata personazhe e njohur që shfaqet tepër aktive në rrjetet sociale, ku poston çaste të jetës së saj të përditshme....

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...