E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Cigaren

Etiketim: cigaren

Lënë cigaren, preferojnë birrën – Shifrat e doganave tregojnë tendencën e...

Në 5 muajt e parë të vitit  1099 ton cigare kanë hyrë përmes Doganës Shqiptare për konsum në vendin tonë. Sasia e importuar ka...

Big Mama: ”Lashë cigaren, alkoolin, edhe dashnorin”

Sapo mbërriti në studion e ''Zonës së Lirë'', Big Mama ia bëri të qarta ca gjëra, Çanit dhe neve. Se pas gjithë lajmeve të...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...

Vasili sjellë videon e Spriopalit: Ja si bënte humor me tërmetin

Nga Petrit Vasili- Ja c'thoshte dhe ja se si bente humor kjo e cmendura per termetet pak dite...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com