Ballina Etiketimet Çifti shqiptar

Etiketim: Çifti shqiptar

SHBA, aksidentohet për vdekje çifti shqiptar, ja dëshira e fundit

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e dy shqiptarëve ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në New...

Vdes pronari grek, çifti shqiptar i merr pasurinë me vlerë 150...

Një çift shqiptarësh të moshës rreth 50 vjeç ndodhen në Gjykatën e Apelit në Larisa të Greqisë, pasi mbesa e ish-pronarit të tyre 75-vjeçar,...

Çifti shqiptar u kap me drogë në Greqi, 8 vjet burg...

Mediat greke shkruajnë se një një çift shqiptarësh, të arrestuar një vit më parë për trafik droge, tashmë kanë marrë dënim nga gjykata. Djali...

Niset për në maternitet, makina ku udhëtonte nëna shqiptare përfshihet në...

Një çift shqiptar u përfshinë në një aksident automobilistik, teksa ishin nisur për në maternitet. Fatmirësisht, pasojat nuk ishin fatale për çiftin Dorisa Hyka dhe...

Laborator kokaine në bodrum, si u kap çifti shqiptar në Itali

Policia italiane ka arrestuar një çift shqiptarësh të cilët kishin kthyer bodrumin e shtëpisë në një laborator të përpunimit të drogës. Sipas mediave italiane,...

Ju gjet drogë në shtëpi, prangoset çifti shqiptar

Në luftën ndaj trafikut te droges policia italiane ka arrestuar gjate orëve të fundit edhe dy shqiptarë. Të arrestuarit janë një çift shqiptarësh në Aviano,...

FOTO/ Çifti shqiptar që humbi jetën në aksidentin tragjik në Greqi

Një aksident tragjik i mori jetën një çifti shqiptar në Greqi. Makina me të cilën udhëtonin u përplas me trafikndarësen metalike të shtunën në...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com