E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Cift

Etiketim: cift

Divorci miliona dollarësh i Adele, çifti ‘në luftë’ për 145 milion...

Adele dhe Simon Konecki njoftuan ndarjen e tyre pas 3 vitesh martesë të shtunën. Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj raportohet se e kanë marrë...

9 gjërat që gratë nuk ua thonë kurrë burrave

Shikojnë profilin e partnerit Asnjë grua nuk do të pranojë të ketë parë profilin në rrjetet sociale të partnerit të tyre, duke arritur deri tek...

Sherr në çift, gruaja ther me thikë dhe merr peng të...

Një edukatore kopshti në Aksaraj të Turqisë ka plagosur me thikë në shpatull të dashurin e saj një vit më të ri dhe e...

Kjo video dëshmon se Zoti ishte me këtë çift përballë tragjedisë!

Një burrë shpëtoi jetën e gruas së tij duke e tërhequr me shpejtësi nga rruga, teksa përballë tyre erdhi fluturimthi një makinë. Mjeti u përplas...

Nëse doni që të jeni çift i lumtur, duhet të bëni...

Lumturia e çifteve vitet e fundit duket se është e lidhur ngudhtë dhe me faktin, se sa aktivë janë ato në rrjetet sociale. Besojeni apo...

Udhëtim për herë të parë me partnerin? Bëni këto 5 gjëra!

Së fundmi erdhi koha që keni pritur, pra të bëni udhëtimin e parë me partnerin tuaj. Po vjen koha e pushimeve, prandaj duhet të bëni...

Çifti shkodran ja plas në mes të ditës (VIDEO+18)

Në mes të ditës, poshtë një peme një çift në Shkodër ka dhënë një spektakël aspak të këndshëm, teksa kanë zgjedhur një vend publik për...

6 shenja që një lidhje nuk po funksionon

Eksperti i lidhjeve dhe psikoterapisti, Gad Krebs thotë se shumë lidhje kalojnë periudha të turbullta. “Nuk është e pazakontë që çdo lidhje, në një...

Zodiaku dhe tradhtia, ja shenjat më të pabesa

Tradhtitë shpesh kthehen në rendin e ditës. Ne shpesh flasim për to duke vënë veten në vendin e atyre që tradhtojnë partnerin ose që...

Dasma kthehet në tragjedi, tre viktima nga aksidenti

Kthimi nga dasma, kthyehet në tragjedi. Si pasojë e aksidentit në aksin rrugor Levan-Tepelenë, tre persona humbën jetën. Ata u mbytën në kanal. Ngjarja ka...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...