E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Christina Vasak.

Etiketim: Christina Vasak.

Diplomatja franceze: Zgjedhjet e 30 qershorit, të çuditshme. Ambasadorët s’duhet të...

Ambasadorja e Republikës Franceze në Shqipëri, Christina Vasak ka shprehur ktiktika mbi sjelljen e kolegeve te saj ne vend. Në një fjalim që ka mbajtur...

Ambasadorja franceze: Muajt e ardhshëm vendimtarë për Shqipërinë

Ambasada franceze në Tiranë ka organizuar festë me rastin e Ditës së Bastille, e njohur  ndryshe edhe si ditë Kombëtare e Francës. Në fjalën e...

Ambasadorja e Francës: Shqipëria rrezikon integrimin nëse grupet…

Zgjerimi i BE-së me vendet e Ballkanit Perëndimor, ka shtuar kushte për vendet aspiruese për të çelur negociatat e anëtarësimit, si Shqipëria. Ambasadorja e...

Emigracioni ilegal, Çako pret ambasadoren franceze

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka pritur këtë të hënë në një takim pune ambasadoren e Francës në Shqipëri, Christina...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com