E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Christian Vieri

Etiketim: Christian Vieri

Christian Vieri bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë...

Christian Vieri është bërë baba për herë të parë. Ish futbollisti italian dhe bashkëshortja e tij Costanza Caracciolo mirëpritën në jetë një vajzë të pagëzuar...

Vieri: Nëse më pyesni për Ronaldon, më mirë po iki …

Christian Vieri i pëlqen gjithmonë që të thotë mendimin e tij pa u kompleksuar shumë nga mendimet e të tjerëve. Ish-sulmuesi i Juventusit, Milanit,...

“Iu luta Morattit, mos e shit Ronin, por çfarë më bëri…”/...

Në një intervistë për “Sky Sport”, ish-sulmuesi itaian Christian Vieri ka rrëfyer me nostalgji për kohën që luajti te Interi dhe ka ripërshkuar vitet...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ka disa zgjidhje për krizën…

Nga Kastriot Islami Kriza politike, kushtetuese, sociale, është thelluar në ekstrem. Në horizont po duket një krizë e thellë...

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...