E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Christian Panucci

Etiketim: Christian Panucci

Panucci: Liga e Kombeve fondamentale por nuk jemi Brazili

Ndeshja me Izraelin dhe Skocinë për Ligën e Kombeve, e gjen skuadrën kuqezi jo në gjendjen më të mirë, mes dëmtimesh e mungesës së...

Panucci “sponsorizon” Grezdën te Rangers: Është i shpejtë, mund të bëjë...

Eros Grezda është gjithnjë e më pranë transferimit te skuadra e njohur skoceze e Rangers. Sulmuesi i kombëtares kuqezi sapo është rikthyer nga dëmtimi...

Mediat italiane: Panucci në rrezik shkarkimi

“Të gjithë fajin ma vini mua, kundër Ukrainës do të jetë një tjetër melodi”. Kështu u shpreh pak ditë më parë trajneri i kombëtares...

Lojtari risi në listën e Christian Panucci-t, ja kush është Egzon...

Trajneri i kombëtares shqiptare Christian Panucci ka bërë publik listën e lojtarëve që do të ketë në dispozicion për dy miqësoret, atë me Kosovën...

Panucci e thotë troç: Agolli do jetë 38 vjeç për Europian,...

Trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Christian Panucci ka dalë sot para mediave për të folur për ekipin. Një nga temat...

Premtimi i Panuccit: E kualifikoj Shqipërinë në “Euro 2020”

Trajneri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, në një intervistë për “Supersport”, është shprehur se objektivi është për të kualifikuar kuqezinjtë në “EURO 2020”. Ai...

De Biasi apo Panucci? Duka i krahason dhe shpall objektivin “EURO...

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka folur për disa çështje të nxehta, ku nga më kryesoret është zgjedhja e trajnerit të...

Krasta: ”Më kanë thënë që je pak diktator”, ja si i...

Festivali i Këngës në RTSH, këtë edicion të 56-të, është padyshim më i kompletuari. Mbrëmë u mbyll nata e dytë, aty ku suprizat ishin...

Shqipëria i rrëmben Zvicrës një lojtar

Në intervistën e fundit të dhënë për mediat në vendin tonë trajneri i kombëtares shqiptare Christian Panucci pati deklaruar se është në tratativa për...

Panucci zbret në Tiranë

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panucci, do të rikthehet këtë javë në Shqipëri. Arsyeja e vizitës së teknikut italian në Tiranë është shumë...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...