E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Chrissy Teigen

Etiketim: Chrissy Teigen

Modelja e njohur: Jam e keqja e shtëpisë, bashkëshorti “mashtrohet” nga...

Ata mund të jenë prindërit më të këndshëm që keni parë, por zënkat për fëmijët janë të mëdha. Modelja dhe autorja, Chrissy Teigen ka zbuluar...

Modelja zbulon metodën e çuditshme për të luftuar depresionin pas lindjes

Depresioni ose sëmundja e shekullit siç e quajnë ndryshe është kthyer në problem sidomos në vendet e zhvilluara. Por modelja Chrissy Teigen ka një metodë...

Chrissy Teigen po “rritet” çdo ditë e më shumë

Chrissy Teigen është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe barku i saj i rrumbullakosur por rritet çdo ditë e më shumë. Modelja...

“Pas fëmijës së tretë, do rikthehem më e nxehtë se kurrë”

Ajo është në muajin e tretë të shtatzënisë, dhe ky është fëmija i saj i dytë. Por Chrissy Teigen, ende pa ardhur në jetë...

Shtatzëna Chrissy Teigen gatuan topless në kuzhinë

Supermodeja Chrissy Teigen është shfaqur mjaft provokuese në foton e fundit të publikuar në Instagram. Bashkëshortja e këngëtarit të famshëm John Legen ka pozuar topless...

“Pse i sjellim në jetë këta monstra?” Deklarata e çuditshme e...

Ka qenë vërtet i çuditshëm postimi i modeles Chrissy Teigen në Twitter. Ajo është në pritje të fëmijës së dytë dhe ka shkruar disa...

Komentohet për ndërhyrje plastike, Chrissy Teigen ofendon rëndë fansin

Para se të flasësh apo komentosh për Chrissy Teigen çdo kush duhet të mendohet dy herë pasi modelja dhe moderatorja e famshme nuk i...

Kapuç për organin gjenital, kjo ishte dhurata e vjehrrit për këngëtarin...

Festat e fundvitit i ka bërë të gjithë që të fillojnë kërkimet për të blerë dhurata. Askujt nuk ia merrte mendja se vjehrri do...

Chrissy Teigen në pritje të fëmijës së dytë nga John Legend

Chrissy Teigen dhe John Legend janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajmin e ka publikuar vetë bukuroshja në rrjetet sociale me...

Supermodelja mahnitëse me bikini në jahtin luksoz

Modelja e famshme Chrissy Teigen ka ekzpozuar format e saj trupore mahnitëse në gjirin e Salecës, Korsikë. E veshur me body të zeza ylli...

EDITORIAL

Ramushi-pabesia e politikanëve dhe zemërimi i popullit kosovar

Ramush Haradinaj dha dorëheqjen për t'u paraqitur në gjykatën ndërkombëtare për krime lufte në Hagë. Ai dy...

FORUM

Agim Nesho: Departamenti i Shtetit braktis demokracinë në Shqipëri

Nga Agim Nesho (Ish-ambasador në OKB dhe në SHBA. Shkrimi është botuar në revistën amerikane Foreign Policy) Shumë është...

Teoria e Kaosit dhe Reforma në Drejtësi

Nga Vincent W.J. van Gerven Oei Teoria e Kaosit shpjegon sistemet dinamike, të cilat janë jashtëzakonisht të ndjeshme ndaj...