Ballina Etiketimet Chris Brown

Etiketim: Chris Brown

U ndanë pasi e dhunoi! Chris Brown çmendet nga postimi i...

Ndarja e çiftiti të njohur ishte një nga më të bujshmet. Vite më parë këngëtarja Rihanna i dha fund lidhjes me këngëtarin Chris Brown...

Chris Brown baba për herë të dytë, zbuloni gjininë e fëmijës

Chris Brown do bëhet sërish baba. Ai është në pritje të një djali të vogël me ish-të dashurën Ammika Harris. Sipas TMZ, thashethemet janë të...

Chris Brown rikthehet në jetën e Rihannës

Të gjithë e kujtojmë lidhjen plot ulje e ngritje të çiftit të këngëtarëve Chris Brown dhe Rihanna. Në vitin 2009 ata u ndanë përfundimisht...

Chris Brown në lidhje me modelen Indya Marie

Chris Broën po kalon momente të zjarrta me Indya Marie. Këngëtari 29 vjeçar po takohet me modelen 25 vjeçare sipas Page six. Dyshja së pari...

Chris Brown rikthehet me ish të dashurën

Duket se Indyamarie ia ka rrëmbyer zemrën Chris Brown. Mediat rozë raportojnë se këngëtari është rikthyer sërish me modelen pas 4 vitesh ndarje. 29-vjeçari u lidh...

Chris Brown nis një histori të re dashurie

Ammika Harris ka qenë krahu i djathtë i Chris Brown kur ai u përball me disa akuza për përdhunim. Lidhja e tij më e...

Dyshimet për përdhunim, lirohet nga burgu këngëtari

Chris Brown është liruar nga burgu në Francë, pasi u arrestua me dyshimin për përdhunim. Megjithatë, sipas zyrtarëve, vijon hetimi mbi incidentin e pretenduar,...

Flet modelja që u përdhunua nga Chris Brown: Zgjati 30 minuta,...

Këngëtari Chris Brown u arrestua sot në Paris dhe dyshohet se ka përdhunuar një modele franceze. Një vajzë 24-vjeçare ka akuzuar këngëtarin duke thënë se...

Chris Brown sërish në telashe, këngëtari akuzohet për përdhunim

Chris Brown është arrestuar në Paris, pasi akuzohet për përdhunimin e një 24-vjeçareje mbrëmjen e 15 janarit në një hotel në kryeqytetin francez. Brown dhe dy...

Chris Brown arrestohet në Paris për përdhunim

Këngëtari Chris Brown është arrestuar në Paris për përdhunim. “Daily Mail” shkruan se ka qenë një 24 vjeçare, ajo që e ka akuzuar Brown...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com