Ballina Etiketimet ç’heqin femrat

Etiketim: ç’heqin femrat

Probleme gjigante, ja ç’heqin femrat çdo ditë

Çdo ditë, çdo femër haset me probleme të ndryshme dhe nga më të paimagjinueshmet për meshkujt. Atyre iu duhet me të vërtetë të vuajnë për...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com