E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Chelsi Smith

Etiketim: Chelsi Smith

Bota e modës në zi, ndahet nga jeta ish-Miss Univers

Ish Miss Universe, Chelsi Smith ka humbur betenjën me kancerin pasi u përball me sëmundjen për një kohë të gjatë. Ajo humbi jetën në moshën...

Ndahet nga jeta ish-Miss Univers

Ish-Miss Universe, Chelsi Smith ka humbur betejën me kancerin pasi u përball me sëmundjen për një kohë të gjatë. Ajo humbi jetën në moshën 45...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com