E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Chelsea

Etiketim: Chelsea

Video/ Chelsea në avantazh, i përhershmi ndëshkon Aston Villa

Chelsea ka arritur të kalojë në avantazh kundër Aston Villës. "Blutë" e Londrës frymëzohen nga sulmuesi Abraham në minutën e 24-të. Kujtojmë që Abraham është edhe...

Chelsea kalon në avantazh ndaj City-it me një aksion fantastik (VIDEO)

Chelsea ka arritur që të kalojë në avantazh në super ndeshjen ndaj Manchester City-it. Në minutën e 21-të, Kovacic shërben një super asist për...

Chelsea i Lampard është i pandalshëm, mund Crystal Palace dhe merr...

Chelsea vijon rrugëtimin perfekt në Premier League, duke mundur çdo kundërshtar të mundshëm. Viktima e radhës e Bluve të Londrës ishte Crystal Palace, që...

Chelsea nuk ka të ndalur, ylli i takimit Cristian Pulisic

Chelsea i Lampard ka arritur një fitore mjaft të rëndësishme në fushën e Burnley me rezultatin 2-4. Ylli i këtij takimi ishte padyshim Cristian...

Salah shpëton nga turpi Liverpoolin, Chelsea fiton me përmbysje (VIDEO)

Liverpooli vazhdon të vuajë në Champions League, por sonte në mbrëmje ka shmangur turpërimin duke fituar 4-3 ndaj Salzburgut. Skuadra e Klopp shënoi 3...

Liverpooli perfekt mund edhe Chelsea-n, Arsenali fitore me përmbysje ndaj Aston...

Liverpooli vijon ecurinë perfekte në Premier League, duke arritur fitoren e 6-të në 6 ndeshje. Skuadra e Jurgen Klopp ka mundur 2-1 Chelsea-n, duke...

E bujshme nga Anglia, Lampard do Hysajn tek Chelsea që në...

Elseid Hysaj ishte një nga futbollistët më të përfolur në merkaton e kësaj vere në Europë, por futbollisti shkodran vijon të jetë pjesë e...

Napoli trondit kampionët e Europës, Valencia befason Chelsea-n (VIDEO)

Napoli ka arritur një fitore shumë të rëndësishme 2-0 në super ndeshjen ndaj Liverpoolit. Ndeshja u dominua nga të kuqtë që shpërdoruan shanse të...

LIVE/ Pjesa e parë dhuron dy gola, Chelsea afër trofeut (VIDEO)

Po luhet në "BJK Vodafone Arena" të Istambul Superkupa e Europës mes Liverpoolit dhe Chelsea, takim që po udhëhiqet nga "Blutë e Londrës" me...

Te Milani dhe Chelsea nuk ka më vend, ja ku po...

Mesfushori francez, Timeu Bakajoko nuk po gjen dot një ekip ku mund të vazhdojë i qetë karrierën e tij. Pas huazimit te Milani, edhe...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...