E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Cengiz Under

Etiketim: Cengiz Under

Turqia pa yllin e skuadrës në ndeshjen ndaj Shqiperisë

Shqipëria merr menjëherë një lajm shumë të mirë për sfidën e ardhshme ndaj Turqisë që do të jetë përcaktues për fatin e kuqezinjve në...

Arsenali kërkon talentin e Serie A, gati 50 milion euro

Arsenal është vënë në ndjekje të lojtarit të Romës Cengiz Under dhe ka bërë gati një ofertë prej 50 milion eurosh. Lojtari turk nuk e...

Roma mund Kaljarin dhe blindon vendin e tretë në rendije (VIDEO)

Roma nuk gabon në sfidën e radhës në kampionat. Verdhekuqtë kanë mundur 1-0 në transfertë skuadrën e Kaljarit dhe kanë përforcuar vendin e tretë...

Pritet vetëm zyrtarizimi, “Dybala” turk transferohet në Serie A

Sipas raportimeve të fundit nga mediat sportive italiane, Roma ka arritur marrëveshjen përfundimtare me klubin turk Basaksehir për talentin Cengiz Under, i cili në...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com