Ballina Etiketimet Celulare

Etiketim: celulare

VIDEO/ Rrjeti i famshëm prej 200 pub-esh ndalon përdorimin e celularëve

Në një përpjekje për të bërë një natë në pijetore më tërheqëse dhe me më shumë interaktivitet midis njerëzve, pub-et e Samuel Smith-it thuhet...

Tre ditë pa celularë, sfida me të cilën po përballen 450...

Të heqësh dorë në mënyrë vullnetare për tre ditë nga celulari; 72 orë pa biseduar, pa postuar foto në Instagram dhe pa shfletuar në...

Tentohen të futen celularë në burgun e Lezhës, fshehur brenda një...

Tre aparate celularë janë tentuar të futen në burgun e Lezhës. Celularët ishin fshehur brenda një tenxhereje bashkë me aksesorët përkatës. Tenxherja ishte e...

S’ka celularë në shkolla, urdhi i ri: Do sekuestrohet

Pas Parlamentit francez, i cili e ndaloi me ligj përdorimin e celularëve në shkolla, nga cikli fillor tek ai i mesëm, edhe Ministria e...

5 celularët më të mirë te vitit 2018 që ja vlejnë...

Jemi në vitin 2018 dhe ka një shumëllojshmëri celularësh për të zgjedhur. Celularët janë përhapur së tepërmi 10 vjeçarin e fundit me iphon-in e...

Shkuan me celularë në provimin e Matematikës, u digjet testi 11...

Komiteti i Maturës Shtetërore 2018, vlerëson se gjatë provimit të Maturës të zhvilluar një ditë më parë, ka rezultuar se 11 maturantë kanë qenë...

5 mënyra që studentët shqiptarë përdorin për të kopjuar

Shiko, thjesht po raportojmë se çfarë po bëhet vërdallë, jo të nisni të bëni kopjet për provimin e radhës. Kopjacët kanë ekzistuar me njerëzimin...

Shpërthimi në servis, sekuestrohen tre detonatorë, laptopi dhe disa celularë

Detaje të reja nga shpërthimi në servisin e celularëve  që ndodhi paraditen e sotme. Burime nga policia bëjnë me dije se grupi hetimor ka  gjetur...

Çudia në Shqipëri, ka më shumë celularë se sa njerëz

Rreth 3.5 milionë shqiptarë janë përdorues të rregullt të telefonisë celulare që tregon një rritje me 3.8% në krahasim me tremujorin e fundit të...

Tola: Do kërkojmë trefishim të gjobave për celularët

Kreu i Policisë Rrugore, Mitat Tola i ftuar në "Ekopolitikë" nga Aurora Sulçe në Ora News, thotë se do të ashpërsohen masat për përdorimin...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com