E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Celine Dion

Etiketim: Celine Dion

Celine Dion rikthehet fuqishëm me një turne botëror

Celine Dion rikthehet fuqishëm në një koncert në vendlindjen e saj, Quebec, për të nisur prej andej turneun e ri botëror pas një dekade,...

Celine Dion, pa pantallona në javën e modës (FOTO)

Artistja botërore, Celine Dion vendosi të shfaqej pa pantallona veshur në javën e modës. Për Paris Couture Week, 51- vjeçarja zgjodhi një trupore dhe...

Veshje 6000-dollarëshe për Celine Dion në Paris

Celine Dion është shfaqur në Paris e veshur me trendet më të reja të modës. Ylli i muzikës është parë në kryeqytetin francez me një...

VIDEO/ Celine Dion i bën surprizën çiftit në ditën e tyre...

Jason dhe Kate nga Colorado në SHBA nuk e kishin menduar se në dasmën e tyre do të këndonte një prej zërave më të...

Celine Dion shokon me pamjen, shumë e dobësuar pranë të dashurit

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme në botë, por ditët e fundit ka bërë që mediat të shkruajnë pafund për të. Kjo për...

Celine Dion tregon motivin për të jetuar

Këngëtarja humbi bashkëshortin në vitin 2016 pas një beteje të gjatë dhe të ashpër me kancerin. Celine Dion ka rimarrë veten pothuajse plotësisht pas vdekjes...

Celine Dion hap zemrën, tregon për dhimbjen që po përjeton

Ajo dy vite më parë humbi bashkëshortin e saj, i cili humbi betejën me kancerit pas një lufte të gjatë. Celine Dion në...

FOTO/ Celine Dion harron bashkëshortin e vdekur, hidhet në krahët e...

Një vit pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj, Rene Angelil, këngëtarja me famë botërore Celine Dion duket se gjetur edhe një herë...

FOTO/ Celine Dion dhe stili i saj i veçantë

Celine Dion nuk njihet vetëm për sukseset e saj në karrierën profesionale, por ajo shpesh është  cilësuar edhe si artistja më me stil. Në javën...

Celine Dion vendos të pozojë nudo në moshën 49-vjeçare (Foto)

Kohët e fundit, Celine Dion ka rrezikuar shpesh me zgjedhjet e saj të modës. Ndërkaq, poza më e re e këngëtares kanadeze e tregon...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com