E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet çeku bebes

Etiketim: çeku bebes

Mbi 18 mijë familje kanë përfituan bonusin e bebes

Gjatë 7 muajve të parë të vitit 2019, 18 523 familje kanë përfituar bonusin e bebeve. Përfitues të çekut të bebeve janë dhe fëmijët...

Materniteti “Mbretëresha Geraldinë”, 2757 fëmijë kanë marrë çekun e bebes

Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” që nga data 1 janar dhe deri më sot, familjet e reja kanë përfituar 178 500 mijë lekë të reja,...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com