E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Ceki

Etiketim: Ceki

Presidenti Meta, tifozi special i ndeshjes Kosovë-Çeki: Shpirti i ekipit është...

Presidenti Ilir Meta ka qenë sot tifozi special i kombëtares së futbolli të Kosovës, në ndeshjen Kosovë-Çeki. Kreu i shtetit ka ndjekur ndeshjen dhe ka...

Çfarë ekipi futbolli kosovar! Mposht Çekinë dhe kryeson para Anglisë

Ekipi kombëtar i Kosovës ka arritur të sigurojë fitore të rëndësishme, me rezultat 2:1 në ndeshjen kundër Republikës Çeke, e cila u zhvillua sot...

Kompanitë ajrore Ruse anulojnë fluturimet Çeke

Aeroflot dhe dy linja ajrore të tjera ruse anuluan disa fluturime për dhe nga Republika Çeke të martën pasi Ministria Çeke e transportit tërhoqi...

Protesta më e madhe kundër Kryeministrit, akuzohet për korrupsion

Qindra mijëra çek, rreth 250,000 sipas organizatorëve, kanë pushtuar Pragën në protestën më të madhe që nga 1989, kundër Kryeministrit të Republikës Çeke, Andrej...

250 mijë protestues në Çeki kërkojnë rrëzimin e kryeministrit

250 mijë persona morën pjesë në një manifestim në Pragë për të kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Andrej Babis, i akuzuar për mashtrim. Protestuesit që kërkonin...

FOTO/ Shpërthen në Çeki: Mjaft më, komunistët janë vrasës. Çfarë po...

Qytetarët çekë kanë protuestuar mbrëmjen e djeshme kundër emërimit të një ish-komunistri në drejtimin e një komisioni parlamentar. ‘Nën thirrjet "Komunistët janë vrasës!" dhe "Mjaft...

Kamera e fshehtë në pyll, zbulon njeriun si “tigër siberian”(FOTO)

Një kamer e fshehtë në pyll, ka zbuluar foto të pazakonta. Qëllimi i një djali ishte për të fotografuar momente të lëvizjeve të kafshëve...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com