E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Carlos Tevez

Etiketim: Carlos Tevez

VIDEO/ Shtyhet ndeshja River Plate – Boca Juniors, tifozët sulmojnë Carlos...

Sot në oën 21:00 ishte planifikuar të zhvillohej super ndeshja ndërmjet River Plate dhe Boca Juniors e vlefshme për finalen në Copa Libertadores. Autobusi i Boca...

Tevez tregon diferencën, zgjedh Ronaldo-n para Messi-t

Carlos Tevez, futbollisti që ka luajtur me Lionel Messi-n, por edhe me Cristiano Ronaldo-n, në një intervistë për mediat argjentinase ka treguar se kush...

Tevez largohet nga Kina, a do të jetë ky klubi i...

“Tuttosport” shkruan se Boca Juniors e mirëpret rikthimin e tij, por Carlos Tevez kërkohet edhe nga klube tjera. Carlos Tevez do të largohet nga klubi...

Në ditë fiton 103 mijë euro, lojtari më i paguar në...

Futbollisti më i paguar në botë, Carlos Tevez, ka debutuar me gol në ndeshjen e parë të tij të luajtur në Kinë. Ekipi i...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...