E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Capital T

Etiketim: Capital T

Capital T kujton fëmijërinë, kur pozonte me çifteli (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, do të mbajë një koncert gjigant në Sheshin “Nënë Tereza”, në Tiranë. “Time Capsule” mban titullin ky koncert,...

Kruja nderon Capital T me çmim të rëndësishëm (FOTO)

“Time Capsule” është mega koncerti që sjell Capital T në sheshin ''Nënë Tereza'', në datën 19 shtator. Këngëtari i njohur i shumë hiteve, duket...

Hitman-i Capital T, më 19 shtator i vë vulën një kohe...

Nga Redjon Shtylla Data 19 shtator është e zënë nga reperi i popullarizuar i skenës shqiptare e jo vetëm, Trim Ademi i njohur me emrin artistik...

Capital T zbulon detaje rreth koncertit të tij recital (VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka nisur përgatitjet për koncertin recital. Ky koncert i tij pritet të mbahet me datën 19 shtator në...

Në 8 muaj, tetë këngë, Capital T: Ka akoma

Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Capital T, këtë vit ka qenë mjaft aktiv me projekte të reja. Për këta muaj të vitit 2019,...

Frymëzimin për punën e gjeni tek këta artistë shqiptarë (FOTO)

Këngëtarët kanë punën më të bukur dhe më të thjeshtë në botë. Gjykuar në sipërfaqe, ata kanë një talent të falur nga nëna natyrë,...

Detaji në klipin e Capital T i habit të gjithë, cili...

Teksa videoklipi i ri i Capital T ishte përqendruar tek asetet e modeles Françeska Jace një tjetër detaj i ka rënë në sy audiencës. Bëhet...

Capital T vazhdon misionin e tij

Nëse ka diçka që e bën të lumtur Capital T-në, është të ndihmojë njerëzit në nevojë. Këtë, nuk e themi ne dhe as ai,...

Capital T publikon film për jetën e tij

Capital T njihet si ndër reperët më të suksesshëm në industrinë muzikore shqiptare por prej 4 vitesh ai nuk ka dhënë asnjë intervistë e...

Rita Ora e kthen Italinë në Shqipëri (VIDEO)

Kudo që shkon Rita Ora nuk nguron të tregojë origjinën e saj. Aktualisht ajo ndodhet në Itali, ku ka zhvilluar dy koncerte. Pasi ka...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...