Ballina Etiketimet Capital T

Etiketim: Capital T

“Hala” nga Capital T dhe Majk, bashkëpunimi publikohet sot

Dy artistët Capital T dhe Majk, janë gati për t’u kthyer me një hit, pas bashkëpunimeve të shumta që realizuan së bashku. Mësohet se...

Capital T i nxjerr sekretin Taynas: U ka dashuru

Para pak ditësh Tayna publikoi këngën e saj më të re, ku vihej re që gjatë klipit kishte shumë skena erotike, por kënga e...

Capital T ”elektrizoi” Tiranën, i vë vulën një kohe të re...

Reperi i njohur, Capital T, mbajti të premten një koncert madhështor. Mijëra të pranishëm në sheshin ''Nënë Tereza'', u bënë bashkë për të ndjekur...

Sot spektakli i vitit! Ja cilat janë fjalët e Capital T...

"Time capsule", koncerti i shumëpritur i reperit Capital T do të ndezë sheshin "Nënë Tereza". Mbrëmjen e sotme, në orën 19:19 do të nisë spektakli...

Shtyhet koncerti, Capital T: Kapsula hapet në mot pa shi

''Time Capsule'' është koncerti për të cilin kemi thënë se Capital T do i vë vulën një epoke të muzikore. Prej ditësh stafi i...

Capital T kujton fëmijërinë, kur pozonte me çifteli (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, do të mbajë një koncert gjigant në Sheshin “Nënë Tereza”, në Tiranë. “Time Capsule” mban titullin ky koncert,...

Kruja nderon Capital T me çmim të rëndësishëm (FOTO)

“Time Capsule” është mega koncerti që sjell Capital T në sheshin ''Nënë Tereza'', në datën 19 shtator. Këngëtari i njohur i shumë hiteve, duket...

Hitman-i Capital T, më 19 shtator i vë vulën një kohe...

Nga Redjon Shtylla Data 19 shtator është e zënë nga reperi i popullarizuar i skenës shqiptare e jo vetëm, Trim Ademi i njohur me emrin artistik...

Capital T zbulon detaje rreth koncertit të tij recital (VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka nisur përgatitjet për koncertin recital. Ky koncert i tij pritet të mbahet me datën 19 shtator në...

Në 8 muaj, tetë këngë, Capital T: Ka akoma

Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Capital T, këtë vit ka qenë mjaft aktiv me projekte të reja. Për këta muaj të vitit 2019,...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com