E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Cagatay Ulusoy

Etiketim: Cagatay Ulusoy

FOTO/ U tha se është ndarë, por SARP-i thyen shumë zemra!

Aktori i njohur turk Çagatay Ulusoy është shfaqur për herë të parë pas lajmeve për ndarje, me aktoren Duygu Sarisin. Çifti me sa duket...

Aktori i njohur turk ndryshon tërësisht look, shokohen fansat

Aktori i famshëm turk Cagatay Ulusoy, i cili u bë i famshëm në Shqipëri me rolin e Sarp tek 'I infiltruari', ka ndryshuar tërësisht...

FOTO/ Skena intime +18 e “Sarpi”-t dhe aktores së njohur turke...

Cagatay Ulusoy ose i njohur më mirë si “Sarpi” për publikun shqiptar, është një ndër aktorët më të njohur turq dhe shumë i dashur...

VIDEO/ Aktori i juaj i preferuar turk ‘Sarp’ drejt suksesit botëror

Çagatay Ulusoy është aktori i njohur turk, i cili për publikun shqiptar është bërë i njohur në serialin ‘I Infiltruari” ku luante rolin kryesor...

Sarp largohet nga Turqia?

Aktori turk, Çagatay Ulusoy, i njohur si Sarpi i serialit “I infiltruari”, po përgatitet të hedhë hapin e madh në karrierën e tij. Pas shumë...

Aktorët më të vlerësuar turk bëhen bashkë, kalojnë pushimet e ëndrrave

Kenan Imirzalioglu, Cagatay Ulusoy dhe Kivanc Tatlitug janë tre aktorët më të pëlqyer dhe më të vlerësuar të momentit. Treshja gëzojnë raporte mjaft të...

U kap me drogë, por aktori turk ka marrë një dënim...

Vetëm disa ditë më parë, aktori i njohur turk, Çağatay Ulusoy, u kap së bashku me aktoren shqiptare Gizem Kacara me lëndë narkotike. Lajmi tronditi...

Ndahen aktorët e njohur turq?! Ja kush e zbuloi të vërtetën

Telashe në parajsë? Telenovelat turke janë kthyer në të preferuarat e shqiptarëve e në veçanti aktorët turq tani janë bërë shumë të njohur nga publiku...

Aktori i dashur turk vjen me një serial të ri /FOTO

I njohur si Sarp në serialin “I infiltruari”, Cagatay Ulusoy modeli i njohur dhe aktori me famë edhe  përtej kufijve të Turqisë, do të...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com