E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Butrint Imeri

Etiketim: Butrint Imeri

Butrint Imeri publikon për herë të parë foto me Kiara Titon

Është përfolur shumë dhe gjatë për një lidhje mes këngëtarin Butrint Imeri dhe moderatores së Tv Klan Kiara Tito. Ndonëse sinjale që ata janë çift...

Doni “bakllava”? Jua sjell Gjiko me Butrint Imerin

"Bakllava" titullohet bashkëpunimi i parë i Gjikos me Butrint Imeri. Këtë projekt ia kanë dedikuar femrave që janë aq të ëmbla dhe "të shijshme"...

Butrinti: Ti dukesh si e dashura ime e re (FOTO)

Butrint Imeri vazhdon të jetë një nga fytyrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. I talentuar, por edhe mjaft i pëlqyer nga vajzat, ai...

Butrint Imeri dhe Kiara Titon në një lidhje? Këngëtari thyen heshtjen

Shpesh në media është aluduar për një lidhje të mundshme mes tyre, megjithatë ata nuk kanë konfirmuar asnjëherë asgjë. Madje janë publikuar dhe foto ‘paparazzi’,...

Ndahen Kira Tito dhe Butrint Imeri, ja detaji që e vërteton

Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë dy personazhe që po përflitet prej kohësh për një romancë mes tyre. Herë janë kapur mat, lart e...

FOTO/ Me këtë veprim, Kiara Tito sapo na e vërtetoi që...

Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë dy nga personazhet më të komentuar në mediat online dhe marrëdhënia e tyre ka qenë gjithmonë një enigmë. Një...

Butrint Imeri mban edhe këtë javë kreun e “The Top List”

Ai është shndërrruar në një nga artistët e rinj më të dashur për publikun shqiptar dhe duket se Butrinti është shumë pranë një rekordi...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com