Ballina Etiketimet Bujar Nishani

Etiketim: Bujar Nishani

Nishani: Dëmi i madh kombëtar është Edi Rama!

Nga Bujar Nishani- Edi Rama sot ndoshta për të njëqindën herë u spërdrodh përsëri të tallet me shqiptarët përmes tiradave pa lidhje të llogjeve “është...

Teatri, Nishani: Loja e pushtetit monist me artistët, e njëjtë me...

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Bujar Nishani, ka reaguar në lidhje me çështjen e Teatrit Kombëtar. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Nishani...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të alarmuar dhe në betejë me skandale të...

Nishani: Shikojini zgjedhjet demokratikase të Edi Ramës

Zgjedhjet demokratikase të Qeverisë Rilindase të Edi Ramës. Shikojini zgjedhjet e vitit 2019 në Shqipëri!  Pasi e përjashtuan opozitën nga proçesi zgjedhor, këta organizuan, këta...

Fati i kryebashkiakëve të djathtë, Basha pret Nishanin

Kryebashkiakët ende në detyrë të Partisë Demokratike, zhvilluan paraditen e sotme një takim me kryetarin Lulzim Basha, në selinë blu. Takimi u zhvillua me...

Bujar Nishani: Partia Mëmë rilindi! Sot, vijon me më shumë...

Nga Bujar Nishani Sot më 1 korrik të vitit 2019, demokracia, modeli politik, dinjiteti i shtetit dhe qytetarit në Shqipëri janë gdhirë të goditur rëndë...

Bujar Nishani: Në Shqipëri demokracia bie!

Në një kohë kur në vendin tonë po mbahen zgjedhjet në 61 bashki pa pjesëmarrjen e opozitës, vjen një reagim nga ish-presidenti Bujar Nishani. Në...

Bujar Nishani: Shpëtimi i shqiptarëve vjen nga izolimi i të keqes....

Ish-presidenti Bujar Nishani, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka renditur edhe një herë se si kryeministri Edi Rama i ka mashtruar shqiptarët për...

Edi Rama ka vendosur të djegë Shqipërinë, sot është koha e...

Nga Bujar Nishani Për të tretin vit me rradhë Bashkimi Evropian u dërgon një mesazh të fortë dhe të qartë shqiptarëve. Liderët evropianë ndërsa konfirmojnë fort...

Bujar Nishani: Shqipëria ka rrëshqitur në një regjim anarkik

Ish-Presidenti i Republikës Bujar Nishani thotë se situata në vend është e rëndë dhe se Shqipëria ka rrëshqitur në një regjim anarkik. I ftuar...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com