E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Bugatti

Etiketim: Bugatti

FOTO-VIDEO/ Bugatti mendon për fëmijët, nxjerr në treg makinën me vlerë...

ani më edhe të vegjlit mund të kenë automjetin e tyre. Për ta ka menduar Bugatti, që në 110 vjetorin e tij ka prezantuar makinën...

FOTO/ Kalon 480 km në orë dhe prodhohen vetëm 30 të...

Hypercar i ri i Bugatti 3.9 milion dollarë dhe shënoi një rekord botëror për të kaluar mbi 300 milje në orë dhe që tani...

Makina më e shtrenjtë në botë mban firmën e Bugattit

Makina më e shtrenjtë në botë “La Voiture Noire” (makina e zezë) nga Bugatti, tani ka një pronar me fat. Ajo u prodhua fillimisht...

Thyhet rekordi i makinës më të shtrenjtë, Bugatti shitet për 11...

Firma Bugatti ka shitur makinën më të shtrenjtë në treg për 11 milionë dollarë. Çmimi real nuk dihet, por kjo shitje ka thyer rekordin...

Bugatti që mund të blihet për 350 mijë dollarë

Kompania Lego ka ndërtuar një model të makinës më të shpejtë në botë nga më shumë se 1 mln pjesë dhe 2,300 motorë lodrash,...

Shefi i Bugatti-t nuk e di shpejtësinë maksimale të Chiron

Me 320 njësi të shitura nga 500 sa ishin planifikuar për më pak se dy vjet, Bugatti Chiron tashmë përfaqëson një sukses të madh...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...