Ballina Etiketimet Bruno Telushi

Etiketim: Bruno Telushi

Bruno Telushi dhe eurogolat: Më shijon shumë me vendin e parë

Bruno Telushi, autori i atij goli të shkëlqyer në fillim të pjesës së dytë që i hapi rrugën fitores së tretë radhazi të Partizanit,...

Partizani me ritëm titulli, mund Flamurtarin në shtëpi (VIDEO)

Partizani vijon të kalojë një moment të mirë në kampionat, duke triumfuar në super ndeshjen e javës së 5-të ndaj Flamurtarit në shifrat 2-0. Ndeshja...

FOTO/ Bruno Telushi vishet i kuq, futbollisti i Partizanit e uron:...

Bruno Telushi, edhe pse jo zyrtarisht, është futbollisti i parë i afruar nga Partizani për merkaton e janarit. Ish-futbollisti i Flamurtarit është vënë sot...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com