E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Britania madhe

Etiketim: Britania madhe

Shqiptarët lënë kamionat, po nisen me jahte luksoze drejt Britanisë së...

Tetë shqiptarë janë vënë në prangat e policisë britanike, pasi janë kapur brenda një jahti luksoz. Shqiptarët dyshohet se po shkonin në mënyrë ilegale...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...