E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Braimllari

Etiketim: Braimllari

13 tetori, Braimllari i LSI në KQZ: Dekreti i Presidentit, detyrim...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka depozituar këtë të hënë pranë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve kërkesën e saj për regjistrim në zgjedhjet vendore të 13...

Ngjarja në Kavajë, Braimllari: Pasiguria në nivele të larta

Sekretari i përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook, ka reaguar për ngjarjen e rëndë në Kavajë, aty ku nga një...

Braimllari – Ahmetajt: Të shkoi jeta duke mashtruar PS-në dhe familjen

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së Endrit Braimllari i është përgjigjur pretendimeve të deputetit socialist Arben Ahmetaj i cili thotë se ia ka dalë të...

Braimllari: Edi Rama është i frikësuar se e pret burgu dhe...

Aleanca me qytetarët u ndal sot në Korçë. Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari gjatë fjalës së tij deklaroi se...

Rama pritet me protesta në Korçë, Braimllari përplaset me policinë: Rama...

Takimet e fushatës elektorale për zgjedhjet e anuluara që kryeministri Edi Rama po zhvillon në gjithë vendin, vijojnë të krijojnë revoltë tek qytetarët të...

Letrat publike, Braimllari: Rama i përfshirë nga paniku, ka mbetur vetëm...

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari e cilëson situatën  në të cilën ndodhet sot vendi si ekstreme, e në këtë...

Vasili dhe Braimllari te Policia e Tiranës, në mbështetje të protestuesve...

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili dhe Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari në mbështetje të qytetarëve protestues të Unazes së Re. Vasili dhe...

Protesta në Korçë, Braimllari: Revolta popullore e pandalshme

Nga Korça, aty ku po vijon protesta e qytetarëve, Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, ka thënë se revolta popullore është e pandalshme....

Braimllari: Duhet vullnet për një qeveri tranzitore. Zgjedhje pa opozitën, s’do...

Ish-deputeti i LSI ka thënë në Repolitix në Report Tv se me Edi Ramën kryeministër nuk do të ketë zgjedhje dhe deklaroi se se...

Braimllari në Mazrekë të Korçës: Bujqësia dhe bletaria në mëshirë të...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari ishte ditën e sotme në Mazrekë të Korçës, aty ku zhvilloi disa takime me fermerët e zonës. Përmes...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com