E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Etiketimet Bradley Cooper

Etiketim: Bradley Cooper

Bradley Cooper vizitë në shtëpinë e Irina Shayk

Modelja Irina Shayk është kthyer në shtëpinë e saj pas sfilatave që ka patur. Por ajo nuk ka qenë vetëm, pasi është vizituar nga...

Pas ndarjes me Bradley Cooper, Irina Shayk i kthehet sfilatave

Çifti i njohur i showbizit Bradley Cooper dhe Irina Shyak i dhanë fund marrëdhënies së tyre rreth një javë më parë. Megjithatë duket se Irina...

Pas ndarjes nga Irina, Bradley Cooper fotografohet në lokal nate me...

Kanë më pak se një javë që janë ndarë zyrtarisht dhe duket se Bradley Cooper dhe Irina Shyak janë duke vijuar me jetët e...

Bradley Cooper mbetet vetëm, Irina Shayk largohet nga shtëpia

Bradley Cooper ka mbetur vetëm. Që marrëdhënia e tij me Irina Shayk ishte në krizë kishte kohë që përflitej, por tani duket që modelja...

Irina Shayk ndahet nga Bradley Cooper, modelja ikën nga shtëpia

Irina Shayk ndahet nga Bradley Cooper. Të paktën kështu shkruajnë mediat e huaja në lidhje me ciftin e famshëm. Irina Shayk thuhet se u...

Përse nuk ishte i pranishëm Bradley Cooper në “Met Gala”?

Modelja bukuroshe Irina Shayk ishte gjatë ditës së djeshme pjesë e eventit të njohur të modës “Met Gala”. Ajo është shfaqur e mrekullueshme në tapetin...

Bradley Cooper dëshiron të kalojë sërish kohë me Lady Gagën

Filmi ‘A star is born’ dhe performanca e këngës “Shallow” nga Bradley Cooper dhe Lady Gaga gjatë ndarjes së çmimeve “Oscar” bëri që të...

Pas çmimeve Oscar, Bradley Cooper dhe Lady Gaga nuk janë takuar...

Kanë kaluar thuasje dy muaj nga ndarja e çmimeve Oscar dhe gjithashtu nga buja që la performanca e aktorit Bradley Cooper me këngëtaren Lady...

“Shallow”, surprizon sërish dyshja Lady Gaga, Bradley Cooper

Suksesit të padiskutueshëm të “Shallow”, kënga e filmit “A star is born”, e cila i dha Lady Gaga-s një “Oscar”, falë bashkëpunimit të jashtëzakonshëm...

“Shallow” thyen rekordet në klasifikime

Pas Oscar, “Shallow”, i ka dhuruar një tjetër kënaqësi Lady Gaga-s. Me 67 ditë në krye të renditjes imponohet tani si kënga e një artisteje...

EDITORIAL

Dashamir Shehi: Të dielën do përplasemi cep më cep të Shqipërisë me Ramën

Vendimi i marre sot nga Kolegji Zgjedhor kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta, nuk ndryshon asgjë në...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...