E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Brad Pitt

Etiketim: Brad Pitt

Linda i shkruan Brad Pittit: Veç martohu me mua, do t’i...

Ka trazuar portalet rozë, ndarja e Brad Pittit dhe Angelina Jolie. Vuajtjen e ka përjetuar edhe Linda Halimi. Ajo i ka shkruar Pittit. Morina ka marrë...

Ky është divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Mund të konsiderohet edhe si divorci i shekullit, pasi bëhet fjalë për një ndër çiftet më të përfolura në Hollivud e në mbarë botën....

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...

Historiani Jusuf Buxhovi: Rama po tradhton Kosovën më keq se Enver Hoxha

“Unë nuk besoj se Enver Hoxha do të tradhtonte Kosovën në këtë mënyrë. Ose nuk do të...