E shtunë, Tetor 19, 2019
Ballina Etiketimet Brad Pitt

Etiketim: Brad Pitt

Brad Pitt rrëfen: Nuk jam vetëvrasës

Aktori i njohur Brad Pitt ka folur përsëri për jetën e tij pas ndarjes nga Angelina Jolie duke pranuar se një gjë e tillë...

FOTO/ Brad Pitt i’u rikthehet kopertinave

Pas një periudhe të vështirë që kaloi pas ndarjes nga bashkëshortja e tij Angelina Jolie, aktori i njohur Brad Pitt  është rikthyer në kopertinë e...

Siena Miller mohon lidhjen me Bradd Pitt

Siena Miller ka mohuar thashethemet e ditëve të fundit se ajo dhe aktori Brad Pitt. "Unë madje as nuk do japë një përgjigje. Është në...

Angelina Jolie shuan përfundimisht shpresat për një ribashkim me Brad Pitt

Angelina Jolie dhe Brad Pitt u ndan në tetor të vitit 2016, ndërsa pavarësisht se nuk kanë munguar thashethemet për një ribashkim të mundshëm,...

Brad Pitt po flirton me Sienna Miller

Brad Pitt duket se e ka hedhur pas krahëve dashurinë për Angelina Jolie dhe ka vendosur që të nisë një jetë të re. Ndonëse flitet...

SKANDAL/ Angelina Jolie gënjen gjykatën

Problemet në familjen Jolie-Pitt duket se nuk kanë të sosur. Pas problemeve rreth divorcit, kanë dalë në shesh telashe të tjera. Në publik kanë rrjedhur...

Divorci u kushton Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Divorci i Angelina Jolie dhe Brad Pitt mund të kushtojë shumë më tepër nga sa e kemi menduar të gjithë, madje edhe ata vete. Ata...

Brad Pitt flet për herë të parë për ndarjen me Angeline...

Aktori Brad Pitt bëri daljen e tij të parë në tapetin e kuq që pas ndarjes shokuese në fund të shtatorit nga Angeline Jolie. Mbrëmjen...

Abuzimi me fëmijët, FBI merr në pyetje mbi 4 orë Anxhelina...

Ndarja e ciftit Anxhelina Zholi dhe Bred Pit, ka kaluar në pikëpyetje të madhe, sa u takon fatit të fëmijëve. Referuar medieve amerikane, aktorja është pyetur...

Letra e Brad Pitt për Angelinën, bën xhiron e botës

Ka pasur spekulime nga më të ndryshmet për ndarjen e çiftit të njohur si Brangelina, duke nisur nga problemet me rritjen e fëmijëve deri...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com