E shtunë, Nentor 16, 2019
Ballina Etiketimet Brad Pitt

Etiketim: Brad Pitt

Brad Pitt ofron 120 mijë dollarë për 1 orë me Emilia...

Plot 120 mijë dollarë ka qenë shuma që aktori Brad Pitt ka vendosur të paguajë për të ndjekur privatisht një seri të ‘Game of...

Befason Brad Pitt, nuk prezatohet me emrin që e njohim ne...

Bradd Pitt ka zgjedhur një mënyrë të re për të joshur femrat, por duke mos përdorur famën e tij  të madhe si aktor. Ylli i...

FOTO/ Brad Pitt në një lidhje me aktoren që i ngjan...

Zoti e bekoftë Andy Cohen dhe “Watch What Happens Live” pasi ku tjetër ne do të merrnim përgjigje për disa nga thashethemet që fliten...

Shokon Brad Pitt: Martesa me Angelinën ishte si “12 vite në...

Lajmi për ndarjen e tyre u finalizua rreth një vit më parë, edhe pse çifti e ka pezulluar procesin e divorcit. Dëgjuam lajme të...

Brad Pitt në një lidhje me aktoren 21 vjeçare

Megjithëse nuk ka qenë i përfshirë në ndonjë lidhje serioze deri më tani, Brad Pitt duket se ka vendosur të nisë një romancë me...

E bujshme/ Çifti i famshëm anullon divorcin?

Nuk ka më divorc. Brad Pitt dhe Angelina Jolie i kanë dhënë njëri-tjetrit një mundësi të dytë. Dhe takimi i parë pas 10 muajsh, larg...

Brad Pitt reflekton pas shumë vitesh, i kërkon falje Jennifer Aniston

Brad Pitt është në mision për të vënë gjërat në vend, pas vendimeve të gabuara që kishte marrë në vitin 2005 për t’u ndarë...

Përsëri flitet marrëdhënia e çiftit hollivudian, çfarë po ndodh me ta?

Cifti hollivudian Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë kohë që fliten nëpër media për marrëdhënien e tyre, por asgjë e sigurtë nuk dihet. Para disa...

Brad Pitt nis një romancë të re më aktoren amerikane

Është e dyta herë që Bradd Pitt është fotografuar në krah të aktores  amerikane Sienna Miller, kjo ka nxitur dyshimet se dyshja kanë nisur...

Brad Pitt, takim sekret me modelen australiane

Aktori i njohur Brad Pitt besohet se ka dalë në një takim sekret dhe intim me modelen australiane, Elle Macpherson. “Ata dukeshin shumë rehat...

EDITORIAL

“Video e prova përvëluese”, paralajmërimi i fortë i Presidencës

Presidenti Ilir Meta ka rikonfirmuar përmes zëdhënësit të tij, Tedi Blushi, se ditën e hënë do të...

FORUM

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...

Luan Rama: Marrëzia nuk ka nevojë për noter…

Nga Luan Rama* Edhe pse në fakt ngjarja është e vërtetë, pra është e vërtetë që një...