E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Brad Pitt

Etiketim: Brad Pitt

Të rejat më të fundit nga Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Në mediat e huaja rozë prej ditësh po qarkullon lajmi se Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë rikthyer së bashku. Por lajmet nga yjet e...

Jennifer Aniston e Brad Pitt bashkë? Komuna italiane në Komo, deklaratë

Asnjë rikthim përrallor! Historia e dashurisë mes Jennifer Aniston dhe ish bashkëshortit Brad Pitt është definitivisht diçka e shkuar tanimë. Edhe pse romantikët e pandreqshëm...

Brad Pitt, shfaqet me model të ri flokësh

Pas problemeve me divorcin Brad Pitt shfaqet më në formë se asnjehere. Ai së fundi është fotografuar me flokë disi më të gjatë të drejta...

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, “muaj mjalti” në Itali

Sipas revistave të mediave rozë "In Touch" dhe "The New Idea" yjet e Hollywood Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë rikthyer bashkë. Sipas mediave dy...

Nuk ka paqe për çiftin dhe pas ndarjes, Pitt u tregon...

Ylli i Hollivudit Brad Pitt u ka thënë miqve se ai ka frikë se ish-gruaja e tij  Angelina Jolie do të marrë gjashtë fëmijët...

Leonardo DiCaprio dhe Brad Pitt, fotoja e parë së bashku në...

Leonardo DiCaprio dhe Brad Pitt janë shfaqur krah për krah njwri-tjetrit në shesh xhirimet e “Once Upon a Time në Hollywood”, filmi i ri,...

Jolie e zemëruar, fëmijët e tyre nuk do lejohen të dalin...

Nuk do të ketë dalje jashtë Shteteve të Bashkuara për fëmijët e Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Është ky diktati ligjor deri në fund...

Brad Pitt, gati të vriste Harvey Weinstein për ngacmimin seksual të...

Brad Pitt dhe Harvey Weinstein duket se paskan qenë në prag të një skandali në Hollywood akoma pa dalë në skenë skandali seksual i...

Si e kërcënoi Brad Pitt producentin Weinstein: “Nëse i bën keq,...

Brad Pitt? Një hero i vërtetë! Gwyneth Paltrow e përshkruan kështu të dashurin e dikurshëm, duke treguar kur në vitin 1995, aktori mbështeti me...

Quentin Tarantino: Leonardo Di Caprio dhe Brad Pitt janë dyshja mitike...

Kineasti, fitues i çmimit Oscar, Quentin Tarantino magjepsi publikun, në hapje të konferencës “CinemaCon” në Las Vegas duke njoftuar se yjet si Leonardo DiCaprio...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com