E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Brad Pitt

Etiketim: Brad Pitt

Brad Pitt ndjen keqardhje për divorcin me Jennifer Aniston

Nëse Brad Pitt do të kthehej pas në kohë do të divorcohej ndryshe nga Jennifer Aniston. Sipas një burimi aktorit i vjen keq për mënyrën...

Ribashkim i çiftit? Brad Pitt dhe Angelina Jolie dalin sërish bashkë

Sërish bashkë! Për herë të parë pas ndarjes në shtator të 2016, Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë fotografuar bashkë. Ata u takuan me 30...

Ja si qëndron e vërteta e lidhjes mes Brad Pitt dhe...

Brad Pitt dhe Charlize Theron u takuan vitin e kaluar gjatë disa xhirimeve por nuk ka qenë kurrë së bashkë. Kështu është shprehur një burim...

Brad Pitt në lidhje të re dashurie

Brad Pitt ka gjetur tashmë një bukuroshe tjetër. Ai ka qenë në lidhje me dy nga femrat më të pëlqyera të Hollywood-it, e me...

Brad Pitt është i lumtur për divorcin nga Angelina, ja arsyeja

Brad Pitt ka kaluar një vit të vështirë për shkak të divorcit dhe betejës për kujdestarinë e fëmijëve me Angelina Jolie. Por ai ka...

Brad Pitt feston ditëlindjen me fëmijët në shtëpi

Brad Pitt nuk e ka festuar 55-vjetorin e lindjes vetëm, por nën shoqërinë e fëmijëve të tij. Sipas një burimi, aktori qëndroi gjatë gjithë kohës...

Merr fund lufta Jolie-Pitt, arrijnë marrëveshjen për 6 fëmijët

Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë arritur marrëveshjen përfundimtare lidhur me kujdestarinë e gjashtë fëmijëve. Lajmi është bërë i ditur nga avokatja e Angelina...

Brad Pitt dhe Angelina Jolie “gati për luftë”

Angelina Jolie dhe Brad Pitt nisën procedurat e divorcit dhe filluan një luftë të madhe mbi kujdestarinë e fëmijëve. Akuzat kundrejt njëri-tjetrit ishin aq të...

FOTO/ Brad Pitt në një lidhje të re? Fotografohet i lumtur...

Pas ndarjes nga Angelina Jolie, Brad Pitt është fotografuar shpesh në shoqërinë e femrave të ndryshme. Së fundmi, aktori është parë duke buzëqeshur dhe komunikuar...

Brad Pitt me deklaratë prekëse për Angelinën: Humba thesarin tim

Brad Pitt, një nga aktorët më të dashur e më simpatik në të gjithë botën ka dhënë disa këshilla për martesën. Pas humbjes së bashkëshortes...

EDITORIAL

Spartak Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua me pro serbët kundër Kosovës

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për izolimin e Kosovës nga marrëveshjet...

FORUM

Rama nuk heq dorë nga censura e mediave. Nesër nis diskutimi i ligjeve të kritikuara

Kuvendi i Shqipërisë pritet të fillojë të martën shqyrtimin e dy projektligjeve kontroverse të propozuara nga kryeministri...

22 nëntor 2019, 60 vite gjimnazi “Asim Vokshi”

Tash 60 vjet gjimnazi "Asim Vokshi " pret e përcjell breza nxënësish e mësuesish duke ua lënë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com