E premte, Nentor 15, 2019
Ballina Etiketimet Brad Pitt

Etiketim: Brad Pitt

U krahasuan me Angelina Jolie e Brad Pitt, ndahet çifti i...

Aktorët e famshëm koreanë Song Hye-kyo dhe Song Joong-ki kanë befasuar miliona fansa duke njoftuar divorcin. Yjet e kinematografisë koreane luajtën rolin e dy të...

Brad Pitt kërkon divorc me ngulm! Ka një femër të re...

Kanë kaluar tre vite që prej kohës kur Angelina Jolie paraqiti kërkesën për divorc ndaj Brad Pitt. Ai është lodhur nga shtyrja e seancave...

Brad Pitt shpreson të punojë sërish me Leonardo DiCaprio: Ishte kënaqësi...

Dy yjet më të mëdhenj të ekranit, Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio bashkëpunuan në filmin Quentin Tarantino. Dhe Brad foli hapur për punën e tij...

E ndau nga Brad Pitt, Jennifer Aniston tregon çfarë i tha...

Jennifer Aniston nuk ka nguruar të tregojë në një intervistë për “Vanity Fair”, fjalët e fundit që i tha Angelina Jolies para se kjo...

Vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt fillon trajtimin për ndryshimin...

Shiloh Jolie-Pitt, fëmija i parë biologjik i çiftit të aktorëve  Angelina Jolie dhe Brad Pitt do të jetë duke filluar një trajtim për të...

Jeni bashkë ti dhe Jen? Brad Pitt i përgjigjet paparacit për...

Brad Pitt ka vendosur të flasë për spekulimet se do të ribashkohet me Jennifer Aniston. Kur u pyet nëse do të rinisë romancën me...

Zyrtarisht, Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë të divorcuar

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë zyrtarisht beqarë. Pas thuajse tre vitesh që nga momenti që shpallën ndarjen, çifti finalizoi divorcin. Në mars filluan të...

Angelina Jolie kërkon ribashkimin me Pitt. Çfarë mendon aktori?

Dy vite e gjysmë që Angelina Jolie ka paraqitur kërkesën për divorc nga Brad Pitt. Dhe ndërsa ish-çifti përpiqet që të rigjejë një marrëveshje...

Del traileri i bashkëpunimit të Dicaprios me Brad Pitt

Është publikuar sot traileri i filmit të shumëpritur të regjisorit Quentin Tarantino, i cili sjell bashkë në role kryesore dy aktorët më të mëdhenj...

“Është shumë e rëndë”, sërish tensione mes Brad Pitt dhe Angelina...

Brad Pitt është tensionuar me Angelina Jolie, pasi kjo e fundit ka kaluar pesë muaj duke kërkuar shkollën e përshtatshme për të birin 17-vjeçar Maddox,...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com