E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Brad Pitt

Etiketim: Brad Pitt

La alkoolin pas ndarjes, Brad Pitt zbulon arsyen

Brad Pitt tregoi se ka hequr dorë nga alkooli, pas divorcit me Angelina Jolie. “I kam zgjatur gjërat aq sa mund t’i zgjasja. Kështu që...

Brad Pitt: Si hoqa dorë nga varësia ndaj alkoolit pas ndarjes...

Brad Pitt ka folur hapur sesi hoqi dorë nga varësia ndaj alkoolit pas divorcit nga Angelina Jolie. Në shtator 2016, u njoftua se Angelina kishte...

Në një intervistë të sinqertë Brad Pitt rrëfen anën e errët...

Në një intervistë jashtëzakonisht të sinqertë Brad Pitt ka rrëfyer anën e errët të tij, të abuzimit me alkoolin dhe drogën. Aktori ka treguar se...

Brad Pitt: “Ad Astra”, filmi më sfidues që kam luajtur deri...

Në edicionin e 76 të Festivalit të Filmit në Venecia, ishte dita e yjeve hollivudiane. Protagonistë ishin Brad Pitt dhe Scarlett Johansson, të pritur...

Puthja më e sikletshme e Brad Pitt me aktoren bën xhiron...

Puthja më e sikletshme që po qarkullon në rrjetet sociale është ajo e aktores Lena Dunham dhe yllit Brad Pitt. Gjatë premierës së filmit...

Pasioni i veçantë që bashkon Brad Pitt dhe Leonardo Di Caprion

Ata janë dy aktorët më të njohur dhe më të pëlqyer të Hollywood dhe më në fund kanë sjellë së bashku një prodhim kinematografik. Mirëpo...

Brad Pitt dhe Angelina Jolie gjejnë paqe. Shpresa për pajtim pas...

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po qetësohen pas divorcit të bujshëm dhe gjërat kanë kaluar në një tjetër nivel. Sipas burimeve për "The Sun"...

Ulen tensionet mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt, marrin vendimin e...

Duket sikur tensionet në marrëdhënien e Brad Pitt me Angelina Jolie, mund të jenë ulur disi. Sipas “People” aktori 55-vjeçar do të kalojë verën...

Pse Brad Pitt po bën gjithnjë e më pak filma

Brad Pitt po aktron gjithnjë e më pak këto vite, por ky fakt nuk përbën problem për të. Aktori hijeshoi kopertinën e fundit të GQ...

U krahasuan me Angelina Jolie e Brad Pitt, ndahet çifti i...

Aktorët e famshëm koreanë Song Hye-kyo dhe Song Joong-ki kanë befasuar miliona fansa duke njoftuar divorcin. Yjet e kinematografisë koreane luajtën rolin e dy të...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com